Společnost

PROČ PRÁVĚ CSP

CSP používá v každém projektu výhradně metodu „Přímého systematického vyhledávání“, což je nejefektivnější způsob pro získání vhodných kandidátů. V obdobných firmách se identifikují a osloví všichni potenciální kandidáti.

Konzultanti CSP jsou osobními poradci kandidáta nejen v rámci konkrétního projektu, ale i v rámci jeho celkového osobního kariérního rozvoje. Někteří kandidáti začnou o dané pozici nejprve uvažovat, když jsou napřímo osloveni odborným poradcem, který jim osobně a diskrétně poskytne potřebné informace a vyhodnotí jejich vhodnost pro danou pozici.

Partneři a konzultanti CSP využívají při zpracování projektů dlouholeté profesní zkušenosti, které získali na manažerských pozicích, a znají „best practice“ jak na domácím tak i zahraničním trhu. Umí proto dobře v rámci HR Due Diligence (Management Audit) posoudit personálního potenciál firmy vzhledem k operativním a strategickým cílům společnosti.

CSP působí na trhu již 19 let a za tuto dobu se výhradně specializuje na vybrané segmenty trhu: oblast automobilové průmyslu a výroby, Professional Services (právní a finanční služby, sales, marketing, logistika) a Life Science & FMCG.

Vzhledem k mezinárodní působnosti v rámci skupiny Friisberg využívá CSP aktivně veškeré informace, znalosti a kontakty vyplývající z celoevropské spolupráce.

© 2024 CSP Partners | Všechna práva vyhrazena
Design & Code by Symphony | Nastavení cookies